Laen...

Tingimused

Garantii.

Kõikidele kaupadele kehtib tootja garantii. Kõik klaasid vastavad Euroopa kvaliteedistandardile E 43, mis on tootjate kvaliteedistandard ja katab tootjapoolse praagi (näiteks optilised defektid, delamineerumine jne.). Defektide ilmnemise korral palun võtke ühendust meie müügiesindustega.

Kauba tagastamine.

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest kaup tagastada. Tarbija mõiste on reguleeritud tarbijakaitseseadusega (TKS § 2 lg 1 p 1). Kauba tagastamiseks tuleb koheselt pöörduda klienditeenindusse või saata e-mail ja esitada avaldus. Avalduses peab olema järgnev info: ostja nimi ja rekvisiidid, tagastamise põhjus, tagastatava kauba nimetus, kood, tellimuse / arve number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba tagastamise kulud kannab klient, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule. Tagastamise kulu on 10% tagastatud kauba väärtusest. Kliendi poolt tasutud tellimuse summat ei tagastata ennem, kui tagastatav kaup on jõudnud lattu ja tagastamise põhjus kontrollitud. Ostetud kaup ei kuulu tagastamisele kui:

- kaup on spetsiaalselt kliendile eritellimuse alusel valmistatud või ostetud 

- kaup on rikutud või purunenud

- kaupa on üritatud paigaldada ja sel on liimijäljed 

- kaubalt on eemaldatud tootja kleebised (NB! ärge eemaldage kleebiseid enne paigaldust, need on tõestuseks et kaup on ostetud meilt).

Muud tingimused.

Internetipoe pildid ei kujuta endast õiguslikult siduvat pakkumist ning ei ole internetipoele kohustuslikud. Toodete pildid ja ekraanitõmmised on illustratiivsed. Tooted võivad erineda pildil kujutatust.

Kuna tegemist on kergesti puruneva kaubaga siis AS Limitex jätab endale õiguse loobuda müügitehingust kui mingil põhjusel on tellitud kaup purunenud ja uut kaupa pole võimalik enam sellise hinnaga pakkuda. Sellisel juhul tagastatakse kliendile kogusumma.